Modlitba za domov tentokrát v rodinném hávu

Milé sestry a milí bratři,

blíží se sváteční den, v němž si připomínáme vznik naší republiky a při té příležitosti s dalšími církvemi v ČR každoročně děkujeme i prostřednictvím Modlitby za domov, vysílané v přímém přenosu ČT 2 od 15.00 h.

S ohledem na aktuální opatření se musel radikálně změnit scénář letošní Modlitby za domov i délka pořadu a zrušit i celý doprovodný program na místě včetně toho, že jste též ani vy nemohli proslovit společně modlitbu zaslanou Vám s prosbou o její zařazení do bohoslužby v předchozích dnech, ani zorganizovat, či se zítra účastnit setkání k výročí naší republiky.

Proto jsme rádi, že byť v zcela jiné a zkrácené podobě,  se přímý přenos Modlitby za domov na ČT 2 od 15.00 h. uskutečníprávě v roce našeho 100. výročí – z Husova sboru ve Vršovicích a jediným moderátorem bude místní farář David Frýdl s jeho, díky Bohu, početnou rodinou, která se tak bude moci přenosu rovněž zúčastnit.

Spojme se v modlitbě tedy i prostřednictvím Modlitby za domov od 15.00 h. na ČT 2 a podpořme našeho bratra faráře s rodinou – a můžete -li i zaslaným poděkováním České televizi za realizaci Modlitby za domov i v této nelehké době.

Věříme, že Modlitba za domov může pomoci v naději mnohým, kteří se nyní ocitají v beznaději stejně jako naše další modlitby, které stojí v základu naší pomoci bližním.

Více – viz tisková zpráva gen. taj. ERC Petra Vinše

Hana Tonzarová

Mgr. Hana Tonzarová, Th.D.

přednostka Odboru pro ekumenu a vnější vztahy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..