Nouzová opatření od 22. října 2020

Na základě usnesení vlády platí s účinností od čtvrtka 22. října 2020 do úterý 3. listopadu 2020 zákaz volného pohybu osob, proto jsme nuceni zcela zrušit na uvedenou dobu veškerá setkávání. Kancelář sboru bude v této době také uzavřena.

Bratr farář nabízí telefonické i osobní individuální rozhovory či modlitby všem členům našeho sboru. Kdybyste cokoliv potřebovali volejte na číslo br. faráře Phanuela Osweto 776 725 199 nebo pište na email: oswetoph@gmail.com.

Jako doposud budou na našem webu k dispozici psaná kázání k biblickým textům příslušné neděle, viz: https://ccshkladno.unas.cz/category/homilie/.

I tentokrát bude na stránkách https://www.aktualne.ccsh.cz/bohosluzby-a-promluvy.html možnost připojit se k bohoslužbám alespoň virtuálně.

Mysleme v modlitbách na ty, co jsou postavení v moci, na všechny, co pomáhají v této nelehké době i na ty, kteří bojují s nemocí… a volejme si a povzbuzujme se navzájem. Je to potřeba a pomáhá to.

Pro povzbuzení si přečtěte pastorační dopis bratra patriarchy Tomáše Butty i pastorační dopis našeho bratra faráře Osweto

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..