Vánoční svátky 2016

Milí přátelé, sestry a bratři v Kristu,

srdečně Vás pozdravujeme v adventu – čase milosti a naděje, kdy se všichni připravujeme ve svých rodinách na nejkrásnější svátky roku – Vánoce. My jako křesťané toužíme s vděčností oslavit příchod daru nad dary, jehož se dostalo světu v betlémské noci, kdy se nám narodil Boží Syn a Spasitel Ježíš Kristus. On dal a dává perspektivu našim budoucím dnům, v něm a s ním se můžeme společně radovat.

Mysleme společně na to, že to nejdůležitější, co prožíváme v našem sboru, ve společenství církve, nejsou jen svátky a oslavy, ale společenství se samotným Hospodinem. Toho poznáváme při pravidelných bohoslužbách a biblických hodinách skrze svátosti a čtení Božího slova. Pokud se stane náš duchovní život pravidelný a osobní, pak máme co nabídnout a co dát – a nejen našim bratřím a sestrám v církvi. Snažme se tedy společně k pravému poslání církve vrátit a naplňovat jej!

Vám všem, kteří se aktivně podílíte na činnosti náboženské obce, přispíváte jak svou prací, tak i penězi, bychom velice rádi poděkovali. Díky vám sloužíme Hospodinu v důstojných podmínkách. Závěrem si Vás dovolujeme pozvat na oslavy, spojené s narozením našeho Pána Ježíše Krista a na přivítání nového roku 2017:

24. 12. 2016 Štědrý den (sobota)        15 hod., 23 hod. (půlnoční)
25. 12. 2016 Hod Boží (neděle)             9 hod.
31. 12. 2016 Silvestr (sobota)               15 hod.
1. 1. 2017 Nový rok (neděle)                 9 hod.

Pastorační dopis k vánočním svátkům 2016

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..