Pastorační dopis 16. března 2020

Milí přátelé, sestry a bratři v Kristu,

vzhledem k situaci stavu nouze vyhlášeného dne 12. 3. 2020 vládou České republiky kvůli koronaviru a kvůli omezení volného pohybu osob od 16. 3. do 24. 3. 2020 jsme nuceni zcela zrušit na uvedenou dobu veškerá setkávání. Kancelář rady starších bude v této době také zavřená, stejně jako kolumbárium. Po zrušení těchto omezení Vás všechny budeme určitě informovat o tom, jak budou organizována sborová setkávání.

Nadále platí, že je přednostně čas modliteb a vzájemného dopisování či volání si. Znovu připomínáme  výzvu bratra faráře spojit se v modlitbách každý večer v osm hodin, abychom věděli, že na sebe vzájemně myslíme. Prosme Pána, abychom se osvědčili a pomáhali tam, kde je třeba. Také mysleme v modlitbách na ty, kteří rozhodují, řídí společnost, pomáhají, bojují s nemocí, … Pišme si a volejme si. Pomáhá to. Volejme hlavně těm starším, jednak většinou nemají e-mail, jednak mohou být nejvíc sami a nejvíc potřebovat praktickou pomoc.

Jako doposud budou na našem webu k dispozici psaná kázání k biblickým textům příslušné neděle, viz: https://ccshkladno.unas.cz/category/homilie/.

Bratr farář nadále nabízí osobní individuální setkání či modlitby všem členům našeho sboru, můžete se na něj obrátit i s žádostmi o praktickou pomoc. Nebude na to sám, členové rady starších jsou připraveni pomáhat podle svých možností. Neváhejte, a pokud byste cokoli potřebovali, volejte na číslo bratra faráře Phanuela Osweto 774 650 352.

Vaši v Kristu

Phanuel Osweto a rada starších

Dne 16. března 2020

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..