Vánoční svátky 2020

Milí přátelé, sestry a bratři v Kristu,

dovolujeme si Vás opět po roce oslovit pastoračním dopisem.  Rok 2020 se pomalu chýlí ke konci, nový církevní rok začíná adventem a my Vás v tomto čase milosti a naděje srdečně pozdravujeme. Žijeme v nelehké době, která je obtěžkána nejrůznějšími obavami a pochybnostmi. Situace s pandemií nám ukázala na to, že nejsme pány této planety – ta nám byla pouze svěřena. A nejsme pány ani svých životů. Měli bychom se vrátit sami k sobě, dokud je čas, ke kořenům svého bytí. Právě tomu může napomáhat Církev. V tom je její poslání. Ukazovat druhým, že Bůh nás má rád, že mu na nás záleží a zachraňuje nás ze situací, se kterými si my sami z lidského hlediska neumíme pomoci.

V našem kladenském společenství nacházíme oporu, pomoc a přátelství. Záleží nám na životě každého z Vás a modlíme se, aby Vás chránil a pomáhal Vám Všemohoucí Bůh. Tento sbor je pro každého otevřený, a tak Vás zveme na všechny akce i programy, které plánujeme. Všichni tvoříme jedno tělo našeho Pána, proto se těšme na každé setkání ve společenství Boží rodiny a zůstaňme věrní tomu, kterého jsme přijali, totiž Spasiteli Kristu. V tom je výzva biblické zvěsti, jak nám píše apoštol Pavel: Žijte v radosti, napravujte své nedostatky, povzbuzujte se, buďte jednomyslní, pokojní, a Bůh lásky a pokoje bude s vámi. 2 Kor. 13, 11

Sestry a bratři, vyprošujeme pro Vás i Vaše rodiny hojnost Božího požehnání a moc Vám děkujeme za aktivní účast v životě kladenského sboru. Jsme též vděčni za finanční příspěvky, které nám umožňují sloužit v důstojném prostředí. Vzhledem k současné pandemii nám ještě není jasné, jaká budou platit vládní opatření o Vánocích. Prosíme Vás, abyste pokud možno sledovali aktuální informace na našich webových stránkách. Níže uvádíme předpokládaný program setkání o Vánocích.

Program setkávání o Vánocích

Čt 24. 12. Štědrý den – bohoslužby 15 hod. a 23 hod.

So 26. 12. na Štěpána – bohoslužba 10 hod.

Ne 27. 12. bohoslužba 9 hod.

Pá 1. 1. 2021 Nový rok – novoroční setkání 10 hod.

Pastorační dopis k vánočním svátkům 2020

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..